Zabiegi na kurze łapki

Zabiegi na kurze łapki

Zmarszczki wokół oczu, czyli tzw. kurze łapki Warszawa stanowią utrapienie dla wielu z nas. Nie możemy zatrzymać czasu i zapobiec ich pojawieniu się, jednak możemy w znacznym stopniu opóźnić ich powstawanie. Dobrą wiadomością jest również, że zmarszczki, które już posiadamy możemy również zlikwidować lub znacznie je spłycić.

Jak powstają kurze łapki?
Zmarszczki zlokalizowane w zewnętrznych kącikach oczu nazywane są powszechnie kurzymi łapkami. Ich nazewnictwo wynika z powodu charakterystycznego kształtu, jaki posiadają. Są rozciągnięte promieniście od zewnętrznej strony oczodołów, dlatego przypominają łapki kury. To jedne ze zmarszczek, które tworzą się najszybciej. Wszystko dlatego, że skóra pod oczami jest bardzo cienka i delikatna. Zawiera znikomą ilość tkanki tłuszczowej, dlatego jest bardzo narażona na powstawanie zmarszczek. Tworzą się one w wyniku aktywności mięśni twarzy, podczas wyrażania mimiki. Ich pojawienie się ma również związek z utratą zdolności do produkcji kolagenu, co następuje wraz z wiekiem. U wielu osób kurze łapki są zauważalne już przed trzydziestymi urodzinami. Za ich wcześniejsze pojawienie się mogą odpowiadać geny, niewystarczające nawodnienie, zła dieta i niewłaściwy styl życia.

Jak zwalczyć kurze łapki?
Istnieje wiele metod, które pozwalają pozbyć się lub w znaczny sposób zminimalizować widoczność kurzych łapek. Najlepsze i najtrwalsze efekty zapewnia lifting chirurgiczny. Decyduje się jednak na niego niewielka liczba osób, ponieważ to sposób inwazyjny i wymagający długotrwałej rekonwalescencji. Posiadacze kurzych łapek o wiele chętniej decydują się na zabiegi medycyny estetycznej, które umożliwiają osiągnięcie widocznych rezultatów bez długotrwałego wyłączenia z codziennych aktywności. Zabiegiem cieszącym się dużą popularnością jest korekta kurzych łapek z zastosowaniem urządzenia PLASMAGE, które jest generatorem plazmy. Technologia ta pozwala w małoinwazyjny i bezbolesny sposób wygładzić obszar wokół oczu.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Italia Style - Biurowe fotele konferencyjne

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5
MesoLogic Systems Preparaty do mezoterapii

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5
DR PARDA Warszawa

Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Piaseczno

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Smart Kid Belt krytykowany przez sprzedawców fotelików

Smart Kid Belt krytykowany przez sprzedawców fotelików

Leczenie otyłości na Podkarpaciu

Leczenie otyłości na Podkarpaciu

Cyfryzacja dokumentów

Cyfryzacja dokumentów