Zastosowanie tunelu chłodniczego

Zastosowanie tunelu chłodniczego

Wyposażenie cukierni i piekarni jest uzależnione przede wszystkim od wielkości zakładu oraz rodzaju tworzonych w nim produktów. Dlatego też nie każda maszyna, która może mieć zastosowanie w małej cukierni, sprawdzi się także w przestrzeni profesjonalnej hali. Wybierając odpowiednie urządzenia piekarnicze i cukiernicze należy zapoznać się z ich budową, wyposażeniem oraz możliwościami.

Polska marka Hasborg specjalizuje się w produkcji nowoczesnych maszyn do użytku w piekarni bądź cukierni. W ofercie firmy dostępne są zarówno automaty do formowania, jak i piece czy urządzenia do oblewania i dekorowania. Innowacyjny tunel chłodniczy to urządzenie, które zainteresuje każdego właściciela cukierni, w której tworzone są słodkości z masą lub polewą czekoladową.

Zadaniem tunelu chłodniczego od Hasborg jest obniżanie temperatury ciasteczek oblanych polewą bądź czekoladą. Jak działa urządzenie? Posiada ono zamknięty system kanałów, w którym czynnikiem chłodzącym jest powietrze. Tunel chłodniczy ma konstrukcję składającą się z dwóch odrębnych stref. W pierwszej z nich oblane polewą produkty trafiają wprost pod strumień zimnego powietrza. Następnie, podgrzane przez produkty powietrze trafia do drugiej strefy, w której ponownie ulega schłodzeniu. Dzięki temu każdy profesjonalna hala produkcyjna może pracować bardziej wydajnie, przy jednoczesnej oszczędności energii potrzebnej do pracy maszyny. Tunel chłodniczy przeznaczony jest do pracy wraz z nowoczesną oblewarką Luxor.

W budowie nowoczesnego tunelu chłodniczego Hasborg wykorzystano wysokogatunkową stal nierdzewną oraz specjalne panele, powiadające certyfikaty umożliwiające pracę z żywnością. Tunel daje pełną kontrolę temperatury oraz możliwość jej regulacji według potrzeb. Tunel pracuje ekologicznie i energooszczędnie.

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu biznesowi rozwój, konieczna jest inwestycja w wysokiej jakości sprzęt. Wybierając wyroby marki Hasborg inwestujesz w najlepsze maszyny cukiernicze, które są bezawaryjne i bezpieczne dla środowiska.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Zamienniki tonerów DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Profesjonalny maszyny sprzątające Linea - wózki hotelowe

Pogwizdów Nowy 662 k.Rzeszowa
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Agencja NeoVinci - edukacja medyczna

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Dlaczego warto mieć profesjonalny sklep internetowy?

Dlaczego warto mieć profesjonalny sklep internetowy?

Jak drukować oszczędniej?

Jak drukować oszczędniej?

Smart Kid Belt krytykowany przez sprzedawców fotelików

Smart Kid Belt krytykowany przez sprzedawców fotelików