Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Producent elementów z tworzywa sztucznego dla kolei i lotnictwa PZL Mielec specjalizuj się w wytwarzaniu laminatów i kompozytów wykorzystywanych w kolejnictwie, lotnictwie oraz motoryzacji zakład specjalizuje się również w produkcji elementów militarnych.  PZL Mielec Tworzywa Sztuczne posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie  wytwarzania wyrobów specjalnych z tworzywa sztucznego ale wielu dziedzin przemysłu lotniczego. W procesie produkcji używane na przykład ręczne laminowanie laminowanie infuzyjne, wtrysk termoplastów, formowanie tworzyw sztucznych, wulkanizowanie gumy, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Firma w podczas produkcji wykorzystuje z precyzyjnych  urządzeń jak: komputerowe frezarki CNC, plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane komputerowo, pracy wulkanizacyjne o nacisku od 37t do 150 t.

Odwiedź inne internetowe katalogi  Producent kompozytów PZL Mielec:
Producent kompozytów dla lotnictwa PZL Mielec
Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Producent kompozytów dla lotnictwa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec


Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą  usług świadczonych przez Producent elementów z tworzywa sztucznego dla kolei i lotnictwa PZL Mielec poznasz na oficjalnej stronie www: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą zobaczysz również realizacje. W realizacjach   Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec znajdziemy takie produkty jak: kompozytowe łopaty do turbin wiatrowych, Laminowanych elementów do foteli dentystycznych, elementy gumowe, elementy dla pociągów. Firma wytwarza również specjalistyczne elementy dla przemysłu zbrojeniowego   takie jak: hełmy ochronne z kompozytów przeznaczone dla sektora ochrony, osłony balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłon pokładowych radarów produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem Producent kompozytów PZL Mielec jest stały rozwój jakości wytwarzanych usług.

Powiązane artykuły dla dla z zewnętrznych serwisów www:
Jak działa elektrownia wiatrowa?
Rodzaje materiałów kompozytowych
Czym jest laminat?


Producent kompozytów
Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
to polska firma, której siedziba znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Spółka specjalizuje się głównie w produkcji części wykonanych z kompozytu lub laminatu dla lotnictwa lub kolejnictwa. Grupa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec znana jest również z profesjonalnych wyrobów specjalnych dla wspomnianych wcześniej branż.


Przed rokiem 1998 firma funkcjonowała pod nazwą Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec. Na powstanie marki przypada rok 1994, kiedy to w oparciu nie tylko o majątek, ale również o kadrę i doświadczenie Wydziału Tworzyw Sztucznych Zakładu Lotniczego WSK PZL Mielec stworzono spółkę. Co więcej, firma od 1998 roku wchodzi w skład spółki kapitałowej ZASADA.

Polska firma oprócz części wykorzystywanych w produkcji lotniczej zajmuje się tworzeniem podzespołów kompozytowych i tworzywowych dla transportu publicznego, m.in. elementów wewnętrznych i zewnętrznych tramwajów, pociągów, autobusów i innych pojazdów użytkowych. PZL Mielec zajmuje się również produkcja modułowej zabudowy wnętrz w postaci paneli ściennych, podłogowych, okiennych czy sufitowych, a także poszyć. Tworzywa Sztuczne Mielec zajmują się również profesjonalnym wyrobem wyposażenia transportu publicznego we wszelkie potrzebne meble, jak również wykonaniem pulpitów ułatwiających pracę. Produkowane elementy pod kolejnictwo i transport są certyfikowane dokumentami zaświadczającymi o zwiększonej odporności na palność i dymy, jak również posiadają zgodności z wszystkimi wymaganymi normami.

Firma z Mielca jest w stanie wykonać kompozyty oprzyrządowań do nowo uruchamianych wyrobów, a także elementów wykonanych z tworzyw termoplastycznych, duroplastów czy części gumowych. Tworzywa Sztuczne PZL Mielec w swojej przestronnej ofercie posiadają usługę malowania natryskowego tworzyw sztucznych. Klienci decydujący się na współpracę z firmą mogą liczyć na kompleksową obsługę. Firma w swoich szeregach ma zatrudnioną wykwalifikowaną kadrę, która jest gwarancją wysokiego doświadczenia w zarządzaniu jakością, jak również zmniejszenia kosztów produkcji.

Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec (4)

Radosław

2021-10-06 21:15:09

Adres IP:

*.*.*.20

Współpraca z firmą przebiegła pomyślnie.

ocena

5
Jan

2021-10-05 21:23:58

Adres IP:

*.*.*.17

Od lat korzystam z usług PZL Mielec, polecam.

ocena

5
Damian

2021-09-03 20:26:56

Adres IP:

*.*.*.66

Firma godna polecenia, doskonała jakość oferowanych usług.

ocena

5
Krzysztof

2020-09-10 23:07:51

Adres IP:

*.*.*.99

Wysoka jakość obsługi, precyzyjne i dokładne wykonanie części.

ocena

5

Inne firmy

Odfrankowanie kredytów Rzeszów

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Rehabilitacja Gdańsk kujawiak.net

UL.BOHATERÓW GETTA WARSZAWSKIEGO 13/2
80-230 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Zamienniki tonerów DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Szukasz zatrudnienia i interesuje Cię oferta firmy Sikora Barbara Gabinet Stomatologiczny? Czy może już byłeś zatrudniony w niej? Warto...

Sikora Barbara Gabinet Stomatologiczny - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz zatrudnienia i ciekawi Cię oferta przedsiębiorstwa 12 Months S.C. J.Konarska S.Puczen? Czy może już byłeś zatrudniony w niej?...

12 Months S.C. J.Konarska S.Puczen - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz pracy i ciekawi Cię oferta pracodawcy Indywidualna Praktyka Lekarska Ewa Tomsia? Czy może już pracowałeś w niej? Warto podzielić...

Indywidualna Praktyka Lekarska Ewa Tomsia - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Cerplast - producent Big Bag

Robotnicza 50
39 – 100 Ropczyce

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Przemysłowa 9
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Obsługa Prawna i Podatkowa Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jak wykorzystać ulgi podatkowe i zwolnienia dla przedsiębiorstw?

Jak wykorzystać ulgi podatkowe i zwolnienia dla przedsiębiorstw?

Jakie są obowiązki pracodawcy wobec pracowników?

Jakie są obowiązki pracodawcy wobec pracowników?

Prawne aspekty zatrudniania pracowników: Umowy o pracę a umowy cywilnoprawne

Prawne aspekty zatrudniania pracowników: Umowy o pracę a umowy cywilnoprawne