Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-309 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie mieści się w miejscowości Rzeszów, na ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, z ponad 25-letnim doświadczeniem, wykonująca profesjonalne usługi w dziedzinie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) a także wybielania zębów. Gabinet stomatologiczny razem z wieloletnią tradycją zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę, ciągle otwartą na rozwój, dostosowującą się do wciąż rozwijających się wymagań pacjentów oraz świetnie nakierowaną na nowe technologie, które stosowane są w dziedzinie korygowania kształtu zębów.

Przejrzyj inne internetowe katalogi dla  Zakład stomatologiczny Kołodziejczykowie:


Decydując się na zabiegi razem z Gabinetem Stomatologicznym Kołodziejczykowie, masz do wyboru wiele opcji jakie oferują lekarze dentyści. Jedną z nich jest zapobieganie oraz leczenie próchnicy. Każdy z pacjentów może liczyć na wysoko profesjonalną troskę ze strony zespołu gabinetu stomatologicznego. Wybierając gabinet z Rzeszowa, w ofercie wyszukasz również usługi związane z ortodoncją. Mocowanie metalowych i ceramicznych aparatów na zęby wykonywane jest pod nadzorem dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, posiadającą długoletnie doświadczenie, wykształconą pod okiem wysokiej klasy specjalistów ortodoncji w Polsce i na świecie.


Stosowanie nowoczesnej urządzeń produkcji USA do badania zębów, wyróżnia Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie na tle pozostałych gabinetów stomatologicznych. Marka placówki funkcjonuje z misją. Użytkując nowoczesny sprzęt, potrafi też leczyć zęby kanałowo, zakłada korony, protezy akrylowe i szkieletowe, a także licówki porcelanowe. W razie potrzeby pacjenta, gabinet wykonuje też wybielanie zębów, które dla podtrzymania efektu   należy powtarzać co 6-12 miesięcy. Personel   Kołodziejczykowie Rodzinnego Gabinetu Stomatologicznego   traktuje każdego pacjenta profesjonalnie. . Miła i przyjemna pacjentom atmosfera w gabinecie wpisuje się w komfort podczas każdej wizyty. Gabinet zaprasza również najmłodszych pacjentów, to świetnie miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Kołodziejczykowie stomatolog Rzeszów wyposażony jest także w nowoczesna aparaturę, np. najnowszej generacji aparat do zdjęć RTG, - urządzenie pozwalające robić bardzo dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne rozwiązania, które przyczyniają się do jak najlepszego badania zębów, oraz ich lepszej diagnostyki.

 

Szukasz dentysty w Rzeszowie, do którego łatwo można się umówić i świadczy swoje usługi profesjonalnie i kompleksowo? Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie to jest oferta, której potrzebujesz. Elastyczne godziny pracy, 25 lat doświadczenia oraz wiele oferowanych usług stomatologicznych przekonają Cię o tym.

Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów (3)

Artur

2019-04-02 04:00:00

Adres IP:

*.*.*.5

Polecam Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów, bardzo mily stomatolog, wizyta przebiegla pomyslnie

ocena

5
pacjent

2018-07-06 10:50:13

Adres IP:

*.*.*.12

o pracy nie wiem, ale jako dentysta to Pan Irek jest naprawdę świetnym specjalistą.

ocena

5
Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów - Komentarz

2018-06-07 09:17:31

Adres IP:

*.*.*.110

Poszukujesz zatrudnienia i interesuje Cię oferta przedsiębiorstwa Kołodziejczykowie - Dentysta Rzeszów? Czy może już byłeś zatrudniony w niej? Warto podzielić się swoim zdaniem. Wystarczy zostawić swój komentarz i poinformować wszystkich odwiedzających o dzisiejszej sytuacji tego pracodawcy.

Inne firmy

Rad-Pol Renowacja mebli

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Solny Domki w Bieszczadach


Cisna

Średnia Ocena

5/5
SERV4B

Ułanów
35-308 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Szukasz zatrudnienia i ciekawi Cię oferta firmy Naycom Jacek Nyc? Czy może już pracowałeś w niej? Warto podzielić się swoim zdaniem....

Naycom Jacek Nyc - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz zatrudnienia i ciekawi Cię oferta pracodawcy Cleo Przedsiebiorstwo Handlowo-Uslugowe Michal Rozek? Czy może już pracowałeś w...

Cleo Przedsiebiorstwo Handlowo-Uslugowe Michal Rozek - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Poszukujesz pracy i interesuje Cię oferta pracodawcy Kwinta Adam Urolog? Czy może już byłeś zatrudniony w niej? Warto podzielić się swoim...

Kwinta Adam Urolog - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Krystal Pitre

31 Scarcroft Road
Tr4 2ln Porthtowan

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Cerplast - producent Big Bag

Robotnicza 50
39 – 100 Ropczyce

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Przemysłowa 9
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jak wykorzystać ulgi podatkowe i zwolnienia dla przedsiębiorstw?

Jak wykorzystać ulgi podatkowe i zwolnienia dla przedsiębiorstw?

Jakie są obowiązki pracodawcy wobec pracowników?

Jakie są obowiązki pracodawcy wobec pracowników?

Prawne aspekty zatrudniania pracowników: Umowy o pracę a umowy cywilnoprawne

Prawne aspekty zatrudniania pracowników: Umowy o pracę a umowy cywilnoprawne