HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

HASBORG jest nowoczesnym i ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się wytwórstwem wysokiej klasy maszyn cukierniczych i piekarniczych. W ofercie marki znajdują się zarówno pojedyncze maszyny, jak i pełne linie technologiczne. Pozwalają one tworzyć różnego rodzaju ciastek kruchych, biszkoptowych, bezowych czy piernikowych. W przedsiębiorstwie HASBORG zatrudnienie są doskonale wykwalifikowani specjaliści, dla których tworzenie i projektowanie maszyn cukierniczych jest pasją. Celem firmy jest produkcja wysokiej klasy, nowoczesnych i niezawodnych maszyn, które są energooszczędne i w pełni zoptymalizowane. 

HASBORG istnieje na rynku od 1997 roku. Wówczas przedsiębiorstwo nosiło nazwę K&R. W chwili obecnej firma jest placówką o zasięgu globalnym. Zatrudnieni w niej specjaliści regularnie uczestniczą w międzynarodowych targach i konferencjach, zgłębiając swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych metod produkcyjnych. Wydarzenia te to także doskonały sposób na prezentację swoich produktów oraz możliwość pozyskania nowych klientów i wkroczenia na nowe rynki. 

HASBORG specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy urządzeń do wypieku i formowania ciastek oraz oblewanie czekoladą. Znajdziesz tu także profesjonalne linie przemysłowe, piece tunelowe czy tunel chłodniczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, HASBORG jest w stanie tworzyć zaawansowane technologicznie i całkowicie profesjonalne maszyny i urządzenia cukiernicze. Jedną z tych maszyn jest Triomax III. Aparatura wyposażona jest w trzy głowice, które posiadają wałki wykonane ze stali nierdzewnej. Daje ona możliwość wyrobu produktów o różnych kształtach, nadzieniach, kolorach z ciekawymi dekoracjami czy ciętych gilotyną lub migawką. Triomax III pracuje z parzonymi, kruchymi i biszkoptowymi ciastami, a także z muffinami z nadzieniem i kawałkami owoców. Urządzenie jest uniwersalne i ma różnorodne wyposażenie. Będzie doskonałym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej piekarni czy cukierni. 

Kolejną, godną uwagi maszyną produkowaną przez HASBORG jest Duomax III. Urządzenie to zalecane jest szczególnie producentom, którzy chcą wzbogacić swoją ofertę cukierniczą o ciastka nadziewane, dekorowane z góry lub dwukolorowe. Maszyna ta występuje w kilku wersjach, dostosowanych do potrzeb klientów. O wyjątkowości tej maszyny świadczy innowacyjne rozwiązanie technologiczne, jakie zostało w niej wykorzystane. Chodzi o inteligentne serwo napędy. Za ich sprawą możliwa jest niezwykle precyzyjna i wydajna praca. Napędy wyróżniają się także dużą wytrzymałością oraz niezawodnością. 

HASBORG jest marką, która ma ugruntowaną pozycję na rynku produkcji maszyn cukierniczych i piekarniczych. Jeśli szukasz wyposażenia do piekarni, cukierni, hotelu czy sklepu, wybór maszyn pochodzących z oferty producenta jest bardzo dobrą decyzją. Urządzenia te są energooszczędne, wydajne i niezawodne. Pomogą Ci udoskonalić pracę w wytwórni ciastek oraz zapewnią produkcję pysznych słodkości.

 

Producent maszyn piekarniczych HASBORG to marka uznana na całym świecie. Kreatywna i zaangażowana ekipa specjalistów, przyczyniła się do statusu firmy jako jednej z nadzwyczaj konkurencynych na rynku. Hasborg jest właścicielem nowoczesnym i kompletnie wyposażonym fabryką, w którym konstruowane jest wysokiej klasy wyposażenie piekarni lub cukierni. Centrala firmy mieści się w Rakszawie na terenie województwa Podkarpackiego. Na ofertą producenta składają się  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz wiele innych niezbędnych elementów do wyposażenia piekarni i cukierni.

Sprawdź powiązane internetowe wizytówki  Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:


HASBORG przez cały czas ulepsza swoje maszyny, dostarczając swoim kontrahentom najlepsze produkty, pozwalające na wytwarzanie powtarzalnych, wyrafinowanych i apetycznych słodyczy. Firma Hasborg oferuje duży wybór pełnych linii przemysłowych, jak i jednostkowych urządzeń w postaci maszyn do formowania ciastek lub oblewania czekoladą. Wszystkie dostępne w ofercie maszyny i urządzenia są energooszczędne oraz bezawaryjne. Oferowane przez Hasborg maszyny wytwarzają min. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Zestawienie serwisów internetowych dla Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:
Jak wyposażyć cukiernię?
Jak wyposażyć cukiernię?
Gdzie kupić piec cukierniczy?
Słów kilka o wyposażeniu piekarni
Jakie parametry powinien posiadać piec cukierniczy?
Sukces cukierni - profesjonalne maszyny cukiernicze
Profesjonalne linie do produkcji ciastek - jak wybrać? 

 


Każdą z maszyn można zaadaptować do potrzeb klienta poprzez instalację dodatkowych funkcji Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG oferuje zarówno linie produkcyjne dedykowane wyposażeniu dużych piekarni czy cukierni, jak i maszyny serii Mini, mieszczące się w niewielkich kuchniach hotelowych czy restauracyjnych.   Urządzenia dostępne w ofercie firmy mają wmontowany prosty panel sterowania oraz wielojęzyczne menu. Dzięki stałej łączności z serwisem, możliwe jest nanoszenie zmian ustawień lub napraw na odległość bez potrrzeby wyjazdu do klienta. Przedsiębiorstwo produkuje sprawdzone, bezpieczne ekonomiczne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

HASBORG producent maszyn cukierniczych (6)

Saba Franciszek

2023-02-22 15:24:31

Adres IP:

*.*.*.35

Udana współpraca z Hasborg, maszyny spisują się świetnie, pierwszy zakup to maszyny cukiernicze Baby Maxdrop 400. Maszyny są wydajne, świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Producent zapewnia, że maszyny serwisowane są zdalnie.

ocena

5
Artur

2020-06-24 11:32:07

Adres IP:

*.*.*.75

Triomax III to dla mojej cukierni istna rewolucja, jestem pod ogromnym wrażeniem możliwości tej maszyny. Polecam Hasborg, to doświadczony i solidny producent.

ocena

5
Marta

2020-06-16 09:43:49

Adres IP:

*.*.*.67

Jakość, niezawodność, serwis, obsługa klienta - wszystko się zgadza jeśli chodzi o Hasborg, najlepszy producent urządzeń na rynku, polecam.

ocena

5
Konrad

2020-05-24 07:59:13

Adres IP:

*.*.*.107

Jestem zadowolonym użytkownikiem linii produkcyjnych tej firmy, polecam szczególnie piece tunelowe, świetne parametry. Te maszyny nie zawodzą.

ocena

5
~Alina

2019-10-18 10:47:07

Adres IP:

*.*.*.111

W mojej niewielkiej cukierni maszyna do wypieku ciastek o firmy Hasborg sprawdza się rewelacyjnie. Bardzo jestem zadowolona z zakupu i tego,że zaufałam marce Hasborg.

ocena

5
~Krzysztof

2019-10-18 10:45:43

Adres IP:

*.*.*.111

Z firmą Hasborg współpracuję już od kilku lat. Pierwsza maszyna, którą kupiłem działa bez zarzutu po dziś dzień. Maszyny są proste w obsłudze i wykonane z dużą precyzją, a przy tym proste w obsłudze. Polecam.

ocena

5

Inne firmy

E-ZŁOM.PL

Żeleńskiego 4
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Piotr Socha zakład kamieniarski

Kościuszki 74
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

5/5
Rehabilitacja Gdańsk kujawiak.net

UL.BOHATERÓW GETTA WARSZAWSKIEGO 13/2
80-230 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Poszukujesz zatrudnienia i ciekawi Cię oferta przedsiębiorstwa Madre Zabawy Sp. z o.o.? Czy może już byłeś zatrudniony w niej? Warto...

Madre Zabawy Sp. z o.o. - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Poszukujesz pracy i interesuje Cię oferta przedsiębiorstwa Nadzieja Szkola Rodzenia? Czy może już pracowałeś w niej? Warto podzielić się...

Nadzieja Szkola Rodzenia - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Poszukujesz zatrudnienia i ciekawi Cię oferta przedsiębiorstwa Iracki Jacek Lekarz Stomatolog? Czy może już byłeś zatrudniony w niej?...

Iracki Jacek Lekarz Stomatolog - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Krystal Pitre

31 Scarcroft Road
Tr4 2ln Porthtowan

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Cerplast - producent Big Bag

Robotnicza 50
39 – 100 Ropczyce

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Przemysłowa 9
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jak wykorzystać ulgi podatkowe i zwolnienia dla przedsiębiorstw?

Jak wykorzystać ulgi podatkowe i zwolnienia dla przedsiębiorstw?

Jakie są obowiązki pracodawcy wobec pracowników?

Jakie są obowiązki pracodawcy wobec pracowników?

Prawne aspekty zatrudniania pracowników: Umowy o pracę a umowy cywilnoprawne

Prawne aspekty zatrudniania pracowników: Umowy o pracę a umowy cywilnoprawne