Centrum Onkologii Warszawa ONKOMEDICA

Arkuszowa 73,
01-934 Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica to instytucja, którą otworzono w Warszawie, aby zagwarantować chorym z przypuszczeniem onkologicznym lub rozpoznaniem nowotworem kompleksową opiekę. W klinice zatrudniony jest zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych lekarzy wraz z obsługą medycznym, których fundamentalną misją jest troska o komfort oraz bezpieczeństwo chorego, dla którego opinia onkologiczna może być stresującym przeżyciem, w którym potrzebuje wsparcia i ludzka empatia . W klinice profesjonalna kadra specjalistów stawiają na zaufanie pacjenta, przez co bardzo szybko mogą ustalić opinię i zabrać się za kuracje Badania profilaktyczne są niebywale istotne, ponieważ jeżeli zmiana nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego skuteczne wyleczenie.

Zobacz powiązane wizytówki Centrum Onkologii Warszawa:
Onkomedica Warszawa
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów
Onkolog Warszawa - Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica 
Klinika Onkomedica - Centrum Terapii Nowotworów

 


Kadra specjalistów zatrudniona w Onkomedica Warszawa oferują pacjentom z podejrzeniem onkologicznym opiekę na najwyższym poziomie, którą pacjent uzyska w każdym momencie. W Onkomedica jest możliwość przeprowadzenia rozpoznania niepokojących zmian oraz ich leczenia za pomocą tradycyjnych lub nowoczesnych metod. Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica wykonuje również dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich, wsparcie w postaci dietetyka i psychologa, jak również badania profilaktyczne i leczenie zachowawcze.

Ból w chorobie nowotworowej
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów
Kacheksja nowotworowa, co to takiego?
Jakiego wsparcia potrzebuje pacjent onkologiczny?
Otyłość jako czynnik ryzyka rozwoju chorób nowotworowych

Warzywa i owoce, które chronią przed nowotworem
Onkologia - nauka o nowotworach

 


W Warszawskim centrum terapii nowotworów istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, pracujących w najlepszych ośrodkach onkologicznych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego i pobliskich okolic. specjaliści oferują również sposobność rozpoznania oraz podjęcia leczenia w placówkach, w których pracują na co dzień. Zespół lekarzy w klinice został utworzony ze szczególną starannością, tak aby, każdy pacjent zyskali tutaj wszechstronną wsparcie w sytuacji rozpoznania nowotworu. Pacjenci w Onkomedica mają do dyspozycji lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach onkologii. Lekarze specjaliści dołożą wszelkich starań, aby zagwarantować pacjentom poczucie bezpieczeństwa.

Konsultacja chirurga onkologicznego w Centrum Onkologii Warszawa ONKOMEDICA

Konsultacja chirurga onkologicznego to kluczowy etap w walce z nowotworami. Specjalista w dziedzinie chirurgii onkologicznej jest odpowiedzialny za ocenę możliwości przeprowadzenia operacji w zależności od zaawansowania choroby i stanu pacjenta. Jeśli istnieje kwalifikacja, przeprowadza zabieg chirurgicznego usunięcia guza. Zabieg ten, zwłaszcza o charakterze radykalnym, pozostaje nadal podstawową i skuteczną metodą leczenia nowotworów litych.

W naszej klinice, doświadczeni lekarze specjalizują się w leczeniu operacyjnym wielu rodzajów nowotworów, w tym raka piersi, raka jelita grubego, raka żołądka i połączenia przełykowo-żołądkowego, nowotworów tarczycy, raka trzustki, czerniaka i znamion atypowych. Dążymy do zapewnienia pacjentom kompleksowej opieki medycznej i skutecznego leczenia, korzystając z najnowszych osiągnięć medycyny w dziedzinie chirurgii onkologicznej.

Centrum Onkologii Warszawa ONKOMEDICA (1)

Natalia Rusznik

2023-04-07 15:18:10

Adres IP:

*.*.*.354

Polecam lekarz Maciej Nowak z Onkomedica. Podczas wizyty bardzo miła i przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta. Onkomedica posiada kompleksową ofertę leczenia chorób nowotworowych, w oparciu o nowoczesne metody, polecam!

ocena

5

Inne firmy

Content Marketing - Technetium

Goździkowa
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Notarialna w Rzeszowie

Leopolda Lisa-Kuli 18/13
35-025 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Szukasz pracy i ciekawi Cię oferta firmy Vip Pub Joanna Kaczorowska Renata Urbanska? Czy może już byłeś zatrudniony w niej? Warto...

Vip Pub Joanna Kaczorowska Renata Urbanska - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz pracy i interesuje Cię oferta przedsiębiorstwa Lesniak Malgorzata Gabinet Okulistyczny? Czy może już pracowałeś w niej? Warto...

Lesniak Malgorzata Gabinet Okulistyczny - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Poszukujesz pracy i interesuje Cię oferta pracodawcy Konsultant Biuro Uslug Doradczych Radoslaw Klimaszewski? Czy może już pracowałeś w...

Konsultant Biuro Uslug Doradczych Radoslaw Klimaszewski - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Krystal Pitre

31 Scarcroft Road
Tr4 2ln Porthtowan

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Cerplast - producent Big Bag

Robotnicza 50
39 – 100 Ropczyce

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Przemysłowa 9
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jak wykorzystać ulgi podatkowe i zwolnienia dla przedsiębiorstw?

Jak wykorzystać ulgi podatkowe i zwolnienia dla przedsiębiorstw?

Jakie są obowiązki pracodawcy wobec pracowników?

Jakie są obowiązki pracodawcy wobec pracowników?

Prawne aspekty zatrudniania pracowników: Umowy o pracę a umowy cywilnoprawne

Prawne aspekty zatrudniania pracowników: Umowy o pracę a umowy cywilnoprawne