Zastosowanie tunelu chłodniczego

Zastosowanie tunelu chłodniczego

Wyposażenie cukierni i piekarni jest uzależnione przede wszystkim od wielkości zakładu oraz rodzaju tworzonych w nim produktów. Dlatego też nie każda maszyna, która może mieć zastosowanie w małej cukierni, sprawdzi się także w przestrzeni profesjonalnej hali. Wybierając odpowiednie urządzenia piekarnicze i cukiernicze należy zapoznać się z ich budową, wyposażeniem oraz możliwościami.

Polska marka Hasborg specjalizuje się w produkcji nowoczesnych maszyn do użytku w piekarni bądź cukierni. W ofercie firmy dostępne są zarówno automaty do formowania, jak i piece czy urządzenia do oblewania i dekorowania. Innowacyjny tunel chłodniczy to urządzenie, które zainteresuje każdego właściciela cukierni, w której tworzone są słodkości z masą lub polewą czekoladową.

Zadaniem tunelu chłodniczego od Hasborg jest obniżanie temperatury ciasteczek oblanych polewą bądź czekoladą. Jak działa urządzenie? Posiada ono zamknięty system kanałów, w którym czynnikiem chłodzącym jest powietrze. Tunel chłodniczy ma konstrukcję składającą się z dwóch odrębnych stref. W pierwszej z nich oblane polewą produkty trafiają wprost pod strumień zimnego powietrza. Następnie, podgrzane przez produkty powietrze trafia do drugiej strefy, w której ponownie ulega schłodzeniu. Dzięki temu każdy profesjonalna hala produkcyjna może pracować bardziej wydajnie, przy jednoczesnej oszczędności energii potrzebnej do pracy maszyny. Tunel chłodniczy przeznaczony jest do pracy wraz z nowoczesną oblewarką Luxor.

W budowie nowoczesnego tunelu chłodniczego Hasborg wykorzystano wysokogatunkową stal nierdzewną oraz specjalne panele, powiadające certyfikaty umożliwiające pracę z żywnością. Tunel daje pełną kontrolę temperatury oraz możliwość jej regulacji według potrzeb. Tunel pracuje ekologicznie i energooszczędnie.

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu biznesowi rozwój, konieczna jest inwestycja w wysokiej jakości sprzęt. Wybierając wyroby marki Hasborg inwestujesz w najlepsze maszyny cukiernicze, które są bezawaryjne i bezpieczne dla środowiska.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Zamienniki tonerów DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Siedlisko Janczar eko-wypoczynek

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
dr Łukasz Paluch

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Strój kobiety w sądzie, czyli w co się ubrać na rozprawę?

Strój kobiety w sądzie, czyli w co się ubrać na rozprawę?

Przeprowadzka z wykorzystaniem opakowań kartonowych z tektury falistej

Przeprowadzka z wykorzystaniem opakowań kartonowych z tektury falistej

Jak wyprodukować pierniki?

Jak wyprodukować pierniki?