Profesjonalne linie do produkcji ciastek, jak wybrać?

Profesjonalne linie do produkcji ciastek, jak wybrać?

Poszukujesz nowoczesnych, a zarazem profesjonalnych maszyn cukierniczych, które zwiększą wydajność produkcji ciastek, a jednocześnie nie doprowadzą do straty jakości wypieku? W takim przypadku zapoznaj się z ofertą marki Hasborg, która specjalizuje się w produkcji doskonałej jakości linie do produkcji ciastek. Wszystkie dostępne w asortymencie urządzenia wykonane są z wysokogatunkowych materiałów o wysokiej trwałości, jak również z dobrej klasy komponentów. Producent maszyn cukierniczych Hasborg oferuje wydajne i niezawodne maszyny, które ułatwią profesjonalną produkcję ciasteczek, pralin oraz innych słodyczy.

Z czego powinny składać się linie do produkcji ciastek?

W ofercie marki Hasborg dostępnych jest wiele maszyn, dzięki którym będziesz mógł stworzyć profesjonalną linię do produkcji ciastek, m.in. pralin, markizów, kokosanek, pierniczków, a także ciastek nadziewanych lub oblewanych polewą. Producent oferuje maszyny formujące, maszyny wałkowe, transportery, oblewarki czekoladą, jak również zraszacze, piece oraz posypywarki. Wymienione maszyny mogą być ze sobą złożone w dowolnych konfiguracjach, dzięki czemu będzie można je dostosować do słodkości produkowanych w danej cukierni. Uprzemysłowiona linia do produkcji ciastek wyposażona jest w mnóstwo modułów i funkcji, dzięki czemu zapewni ona wysoką wydajność, jak również zapewni wysoką jakość wypieków końcowych.

Nie zapomnij o piecu tunelowym!

W żadnej cukierni nie może zabraknąć wysokogatunkowego pieca, dzięki któremu ciasteczka zostaną upieczone w odpowiedniej temperaturze. Wysokiej klasy piece tunelowe marki Hasborg charakteryzują się dużą sprawnością cieplną — nie tylko długo utrzymują w komorach odpowiednią temperaturę, ale również szybko osiągają zadaną temperaturę, co znacznie zmniejsza koszty związane z procesami eksploatacyjnymi. Piec tunelowy wyposażony jest w cyfrowy panel sterujący o zwiększonej intuicyjności, a także w okna rewizyjne oraz okna inspekcyjne z podświetleniem, które umożliwiają kontrolowanie stanu wypieku.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Zamienniki tonerów DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Siedlisko Janczar eko-wypoczynek

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
dr Łukasz Paluch

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Szorowarka do zadań specjalnych — jakie parametry powinna posiadać?

Szorowarka do zadań specjalnych — jakie parametry powinna posiadać?

Zastosowanie tunelu chłodniczego

Zastosowanie tunelu chłodniczego

Przeprowadzka z wykorzystaniem opakowań kartonowych z tektury falistej

Przeprowadzka z wykorzystaniem opakowań kartonowych z tektury falistej