Leczenie otyłości na Podkarpaciu

Leczenie otyłości na Podkarpaciu

Podkarpackie Centrum Leczenia Otyłości PRO-FAMILIA oferuje kompleksową opiekę specjalistów w zakresie leczenia otyłości. Specjalnie opracowany program odchudzania przeznaczony jest dla dorosłych pacjentów, którzy chcą schudnąć jednak do tej pory im się do nie udawało albo nie znaleźli skutecznego sposobu na trwałe pozbycie się zbędnych kilogramów. W naszym centrum zajmujemy się także zachowawczym leczeniem otyłości u dzieci i młodzieży. PRO-FAMILIA znajduje się również w gronie ośrodków stosujących chirurgiczne metody leczenia otyłości. Do zabiegów kwalifikuje pacjentów głównie wysoki wskaźnik masy ciała (BMI). 

Otyłość jest problemem, który obecnie dotyka dużą część społeczeństwa. Nadwaga powoduje nie tylko pogorszenie samopoczucia i niską samoocenę, ale też przyczynia się do wielu chorób. Nagromadzenie dodatkowych kilogramów wpływa w dużej mierze na schorzenia układu ruchu, a także wysokie ciśnienie tętnicze czy podwyższony poziom cholesterolu we krwi. Czynniki te mogą w rezultacie prowadzić do chorób przewlekłych. Narażeni są na nie niestety nie tylko dorośli, ale też dzieci i młodzież. Nieprawidłowe nawyki żywieniowe i brak aktywności fizycznej powodują, że dzieci borykają się z problemami zdrowotnymi już w młodym wieku i często wkraczają wraz z nimi w dorosłe życia. 

Podkarpackie Centrum Leczenia Otyłości PRO-FAMILIA leczy w sposób kompleksowy otyłość u dorosłych i u dzieci. Nad przebiegiem odchudzania czuwają specjaliści – lekarze, dietetycy, psychologowie oraz trenerzy personalni. Dla każdego pacjenta przygotowywana jest indywidualna dieta oraz trening dopasowany do jego możliwości. Dodatkowo spotkania z psychologiem dostarczają motywacji i wspierają w dążeniu do celu. Pacjent otrzymuje również wskazówki na temat zdrowego stylu życia, aby w przyszłości mógł rozsądnie decydować o swojej codziennej diecie. Bezpieczne odchudzanie w naszym ośrodku polega na systematycznej kontroli stanu zdrowia. Odpowiednie badania pozwalają określić dalszy kierunek leczenia, które przyniesie zadowalające rezultaty. 


Opinie (3)

~Wanda

2020-08-24 10:15:02

Adres IP:

*.*.*.111

Walka z otyłością jest bardzo ważna i ciężka.
~Weronika

2020-08-24 08:09:29

Adres IP:

*.*.*.111

Otyłość w naszym kraju stanowi coraz większy problem.
~Mateusz

2020-08-20 15:36:46

Adres IP:

*.*.*.111

Myślę że najlepszym sposobem na poprawienie swojej wagi jest ruch, ale warto też udać się do specjalisty choćby po dopasowanie diety.

Zobacz firmy

Zamienniki tonerów DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Siedlisko Janczar eko-wypoczynek

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
dr Łukasz Paluch

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jakie są najczęstsze problemy z drukarkami i jak im zaradzić?

Jakie są najczęstsze problemy z drukarkami i jak im zaradzić?

Smart Kid Belt krytykowany przez sprzedawców fotelików

Smart Kid Belt krytykowany przez sprzedawców fotelików

Postępowanie podatkowe: Jak przygotować się na kontrolę skarbową?

Postępowanie podatkowe: Jak przygotować się na kontrolę skarbową?