Ubezpieczenia Rzeszów TDF

gen. Mariana Langiewicza 23,
35-021 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

TDF jest mającym siedzibę w Rzeszowie przedsiębiorstwem, które oferuje szeroki wachlarz usług finansowych. Firma funkcjonuje w branży od wielu lat. Zatrudnia świetnie przygotowanych specjalistów, którzy dzięki specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu są w stanie przygotowywać dla swoich klientów oferty całkowicie dostosowane do ich potrzeb, możliwości i oczekiwań. Jeżeli nie wiesz, które z ubezpieczeń lub kredytów wybrać, nie zwlekaj - przyjdź do TDF i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Wybór ubezpieczenia na życie to niezwykle istotna kwestia. W efekcie tego wyboru zabezpieczysz finansowo przyszłość swojej rodziny, zapewniając jej stały dochód. W ofercie TDF znajdują się usługi doradztwa w kwestii doboru najlepszego ubezpieczenia na życie, komunikacyjnego czy szkolnego. Nowością w ofercie placówki jest ubezpieczenie nieruchomości. Obejmuje ono zabezpieczenie mieszkania oraz cennych rzeczy, które w nim się znajdują. Dotyczy to w szczególności rowerów, dzieł sztuki i antyków, płyt indukcyjnych, rasowych zwierząt oraz placów zabaw znajdujących się w obrębie posesji.
Nie wiesz w jakiej walucie wziąć kredyt? Ile czasu zajmie Ci jego spłata? Jak połączyć kilka kredytów w jeden korzystny?
Odpowiedzi na te, i wiele innych pytań, uzyskasz od pracowników firmy TDF. Dzięki prowadzeniu współpracy z wieloma bankami, możliwe jest przygotowywanie różnych ofert finansowych.
Powstają one w oparciu o, dostępne na naszym rynku, produkty i usługi finansowe oraz na bazie określonych przez Ciebie potrzeb i oczekiwań. Dostępne są tu kredyty: gotówkowy, hipoteczne, leasing, firmowy czy samochodowy.
Wśród oferowanych przez rzeszowską firmę TDF usług są także profesjonalne szkolenia. Wykłady przeznaczone są dla osób, które zatrudnione są w instytucjach finansowych, zarządzają zasobami ludzkimi lub są zainteresowane tematyką. Szkolenia poruszają kwestie takie, jak: innowacyjny marketing, sprzedaż, obsługa klienta, zarządzanie finansami i projektami oraz pozyskiwanie źródeł ich finansowania.

TDF jest nowoczesną firmą, która do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Dzięki przyjaznej atmosferze oraz pełnemu profesjonalizmowi, nawet skomplikowane zagadnienia z dziedziny finansów przestają być tajemnicą. Jeśli chcesz zdecydować się na zakup ubezpieczenia, albo chcesz ubiegać się o dofinansowanie, w TDF uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Ubezpieczenia Rzeszów TDF (2)

Marek

2019-01-12 12:22:56

Adres IP:

*.*.*.29

Dzięki pracownikom firmy TDF zyskałem korzystne ubezpieczenia na życie, a przy okazji ubezpieczyłem też dom.

ocena

5
Aleksandra

2018-04-16 18:53:23

Adres IP:

*.*.*.30

Fachowe doradztwo i ogromna wiedza w kwestii ubezpieczeń,a także kredytów.

ocena

5

Inne firmy

Ranking-foteliki.pl


Średnia Ocena

5/5
Ulrich


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
WAPRO Rzeszów

Goździkowa
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Poszukujesz zatrudnienia i interesuje Cię oferta firmy Zespól Poradni Specjalistycznych? Czy może już byłeś zatrudniony w niej? Warto...

Zespól Poradni Specjalistycznych - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz pracy i interesuje Cię oferta firmy Osrodek Kultury Ochoty Studio Teatralne "Hyde Park"? Czy może już byłeś...

Osrodek Kultury Ochoty Studio Teatralne "Hyde Park" - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Poszukujesz zatrudnienia i interesuje Cię oferta przedsiębiorstwa Dorenda Anita Gabinet Lekarski? Czy może już pracowałeś w niej? Warto...

Dorenda Anita Gabinet Lekarski - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Zamienniki tonerów DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Flebolog Warszawa dr Łukasz Paluch

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Garnitury męskie IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Strój kobiety w sądzie, czyli w co się ubrać na rozprawę?

Strój kobiety w sądzie, czyli w co się ubrać na rozprawę?

Czy lepiej zakupić, czy wynajmować nieruchomość dla firmy?

Czy lepiej zakupić, czy wynajmować nieruchomość dla firmy?

Zastosowanie tunelu chłodniczego

Zastosowanie tunelu chłodniczego