Richd. Anders Polska producent kantówki okiennej

Kolejowa 13,
37-220 Kańczuga

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 7 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska to przedsiębiorstwo z branży drzewnej, z ponad 130-letnią tradycją Założona w 1994 roku firma opiera się na wiedzy i dokonaniach Richarda Andersa, który w roku 1882 założył na Mazurach pierwszy tartak. Przekazywane z pokolenia na pokolenie dziedzictwo zachowała się po dziś dzień, ale w usprawnionej formie. W związku z czym funkcjonujące aktualnie zakład osiąga sukcesy, jako lider na rynku branży drzewnej.

Zobacz inne porady związane z  Richd. Anders Polska:

 


Producent drewna klejonego i kantówki okiennej Richd. Anders to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, wytwarzająca najwyższej jakości produkty z drewna klejonego. Co więcej firma zajmuje się dystrybucją elementów klejonych o różnej budowie wykonywanych typowo na zamówienie, a także dostarcza tworzywo potrzebne do produkcji mebli i akcesoriów meblowych. Dzięki zaangażowaniu w wiele projektówm, Richd. Anders Polska unowocześniła i zautomatyzowała własny zakład produkcyjny. Do dyspozycji fachowców pozostają doskonale wyposażone hale produkcyje oraz magazyny o powierzchni   około 4,8 tysiąca metrów kwadratowych. Infrastrukturę technologiczną tworzą także komory suszalnicze, parzelnia drewna oraz kotły grzewcze.

Proces produkcji wspomagana jest przez najwyższej klasy urządzenia do obróbki drewna. Dzięki temu osiągalne jest produkowanie surowców wg. norm europejskich.   Richd. Anders Polska   posiada do dyspozycji certyfikaty jakości wyrobów, a w procesie produkcji wykorzystuje tylko i wyłącznie drewno z lasów objętych gospodarką planową, dbając przy tym o ochronę przyrody i środowisko naturalne.

Strony WWW dla  Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska:


Firma Richd. Anders Polska mieszcząca się w Kańczudze na Podkarpaciu to nowoczesny zakład produkcyjny wyróżniający się na tle konkurencji podtrzymując się wieloletnią tradycją, zrodzoną z pasji do obróbki drewna.   Richd. Anders Polska   produkuje wysokiej jakości kantówki, listwy i panele klejone, poza tym wykonuje usługi w zakresie obróbki, suszenia i palenia drewna.

 

Richd. Anders Polska w swojej ofercie posiada wysokiej jakości usługi związane z branżą drzewną kierując swoje działania na potrzeby przemysłu stolarki otworowej jaki i przemysłu meblarskiego. Produkuje i sprzedaje wyroby takie jak płyty klejone, kantówka okienna i drzwiowa, kantówka w kształcie litery L i T, listwy i inne elementy klejone.

Na indywidualne zamówienie klienta firma wykona wszelakiego rodzaju elementy klejone z drewna sosnowego o zróżnicowanej budowie i niestandardowych wymiarach z dbałością o najwyższą jakość. Na specjalną prośbę klienta oferuje także kantówkę eukaliptusową oraz modrzewiową. Standardowo zbudowane kantówki produkowane są przy użyciu wodoodpornego kleju DIN EN 204 D4 a w przypadkach szczególnych stosowany jest klej klasy EPI. Najwyższa jakość oferowanych produktów to przede wszystkim szczegółowe kontrole od samego początku procesu wytwarzania. W pierwszej kolejności kontroli poddana zostaje wilgotność drewna która powinna wahać się w granicach 12 % +/-2%. Oprócz jakości i wilgotności drewna ważnym elementem jest temperatura i wilgotność w hali produkcyjnej, która istotnie wpływa na jakość spoiny klejowej.

Surowiec, zanim zostanie pobrany do produkcji powinien przez kilka dni klimatyzować się na hali produkcyjnej. Firma Richd. Anders posiada niemal 135 lat doświadczenia, gromadzonego od początku działalności. W branży drzewnej zapoczątkowana została przez Richarda Andersa, który w 1882 roku uruchomił swój pierwszy tartak w miejscowości Ruciane. Pierwszy zakład wyposażył w traki pionowe napędzane maszyną parową, zaopatrując go w surowiec drzewny spławiany wprost do tartaku systemem kanałów i jezior mazurskich. To rodzinna firma, której siedziba i nowoczesny zakład produkcyjny znajdują się w Kańczudze, na Podkarpaciu. Współpracuje ona zarówno z klientami z Polski, jak i zagranicy. W oparciu o międzynarodową sieć agentów stara się zagwarantować wszystkim klientom profesjonalną obsługę i wysoką jakość oraz innowacyjność proponowanych rozwiązań.

Richd. Anders Polska producent kantówki okiennej (8)

Rafał5

2020-02-20 07:56:34

Adres IP:

*.*.*.994

Zamawiałem tam już 5 razy i wszystkie produkty z tej firmy są solidne i wytrzymałe. Polecam ją wszystkim.

ocena

5
Marcin

2020-01-21 09:56:18

Adres IP:

*.*.*.73

Polecam tą firmę.

ocena

5
Zofia

2020-01-13 15:56:33

Adres IP:

*.*.*.478

Wszystko przyszło idealne. Dobra firma.

ocena

5
Ryszard

2019-11-09 15:46:00

Adres IP:

*.*.*.81

Dobry partner w biznesie.

ocena

5
Adam

2019-11-05 17:51:36

Adres IP:

*.*.*.922

Porządne produkty, wszystko wysokiej jakości. Najlepsza firma w Kańczudze i okolicach.

ocena

5
~Julek

2019-10-21 10:43:41

Adres IP:

*.*.*.111

Płyty klejone, które zamawiam systematycznie w firmie Richd.anders są wysokiej jakości. Zamówienie zawsze jest realizowane na czas. Polecam.

ocena

5
Richd. Anders Polska - Komentarz

2018-06-11 13:10:27

Adres IP:

*.*.*.82

Szukasz zatrudnienia i interesuje Cię oferta przedsiębiorstwa Richd. Anders Polska? Czy może już pracowałeś w niej? Warto podzielić się swoimi doświadczeniami. Wystarczy napisać swój komentarz i poinformować wszystkich odwiedzających o dzisiejszej sytuacji tego pracodawcy.
Sebastian

2018-03-27 15:50:28

Adres IP:

*.*.*.762

Firma godna zaufania. Kupując w niej wiem, że wszystko będzie takie jakie sobie zamówiłem.

ocena

5

Inne firmy

Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

Średnia Ocena

5/5
Zakład Reklamowy - Agencja Interaktywna & SEO

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Agencja SEO/SEM Technetium

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Szukasz pracy i ciekawi Cię oferta pracodawcy Rti Regionalny Tygodnik Informacyjny? Czy może już byłeś zatrudniony w niej? Warto...

Rti Regionalny Tygodnik Informacyjny - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz pracy i interesuje Cię oferta firmy Pyrgiel Radoslaw. Lakiernictwo samochodowe? Czy może już pracowałeś w niej? Warto podzielić...

Pyrgiel Radoslaw. Lakiernictwo samochodowe - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Szukasz zatrudnienia i interesuje Cię oferta przedsiębiorstwa Koziel Leszek Gabinet Lekarski? Czy może już pracowałeś w niej? Warto...

Koziel Leszek Gabinet Lekarski - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Elliott Freeman

Gerbiweg 26
Dbetq K Ks Buren

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Opakowania kartonowe Master Pack

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Paweł Siastała flebolog Warszawa

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Jak wyprodukować pierniki?

Jak wyprodukować pierniki?

Jakie są prawa i obowiązki małżonków?

Jakie są prawa i obowiązki małżonków?

Szorowarka do zadań specjalnych — jakie parametry powinna posiadać?

Szorowarka do zadań specjalnych — jakie parametry powinna posiadać?