Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Producent elementów z tworzywa sztucznego dla kolei i lotnictwa PZL Mielec specjalizuj się w wytwarzaniu laminatów i kompozytów wykorzystywanych w kolejnictwie, lotnictwie oraz motoryzacji zakład specjalizuje się również w produkcji elementów militarnych.  PZL Mielec Tworzywa Sztuczne posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie  wytwarzania wyrobów specjalnych z tworzywa sztucznego ale wielu dziedzin przemysłu lotniczego. W procesie produkcji używane na przykład ręczne laminowanie laminowanie infuzyjne, wtrysk termoplastów, formowanie tworzyw sztucznych, wulkanizowanie gumy, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Firma w podczas produkcji wykorzystuje z precyzyjnych  urządzeń jak: komputerowe frezarki CNC, plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane komputerowo, pracy wulkanizacyjne o nacisku od 37t do 150 t.

Odwiedź inne internetowe katalogi  Producent kompozytów PZL Mielec:
Producent kompozytów dla lotnictwa PZL Mielec
Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Producent kompozytów dla lotnictwa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec


Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą  usług świadczonych przez Producent elementów z tworzywa sztucznego dla kolei i lotnictwa PZL Mielec poznasz na oficjalnej stronie www: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą zobaczysz również realizacje. W realizacjach   Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec znajdziemy takie produkty jak: kompozytowe łopaty do turbin wiatrowych, Laminowanych elementów do foteli dentystycznych, elementy gumowe, elementy dla pociągów. Firma wytwarza również specjalistyczne elementy dla przemysłu zbrojeniowego   takie jak: hełmy ochronne z kompozytów przeznaczone dla sektora ochrony, osłony balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłon pokładowych radarów produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem Producent kompozytów PZL Mielec jest stały rozwój jakości wytwarzanych usług.

Powiązane artykuły dla dla z zewnętrznych serwisów www:
Jak działa elektrownia wiatrowa?
Rodzaje materiałów kompozytowych
Czym jest laminat?


Producent kompozytów
Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
to polska firma, której siedziba znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Spółka specjalizuje się głównie w produkcji części wykonanych z kompozytu lub laminatu dla lotnictwa lub kolejnictwa. Grupa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec znana jest również z profesjonalnych wyrobów specjalnych dla wspomnianych wcześniej branż.


Przed rokiem 1998 firma funkcjonowała pod nazwą Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec. Na powstanie marki przypada rok 1994, kiedy to w oparciu nie tylko o majątek, ale również o kadrę i doświadczenie Wydziału Tworzyw Sztucznych Zakładu Lotniczego WSK PZL Mielec stworzono spółkę. Co więcej, firma od 1998 roku wchodzi w skład spółki kapitałowej ZASADA.

Polska firma oprócz części wykorzystywanych w produkcji lotniczej zajmuje się tworzeniem podzespołów kompozytowych i tworzywowych dla transportu publicznego, m.in. elementów wewnętrznych i zewnętrznych tramwajów, pociągów, autobusów i innych pojazdów użytkowych. PZL Mielec zajmuje się również produkcja modułowej zabudowy wnętrz w postaci paneli ściennych, podłogowych, okiennych czy sufitowych, a także poszyć. Tworzywa Sztuczne Mielec zajmują się również profesjonalnym wyrobem wyposażenia transportu publicznego we wszelkie potrzebne meble, jak również wykonaniem pulpitów ułatwiających pracę. Produkowane elementy pod kolejnictwo i transport są certyfikowane dokumentami zaświadczającymi o zwiększonej odporności na palność i dymy, jak również posiadają zgodności z wszystkimi wymaganymi normami.

Firma z Mielca jest w stanie wykonać kompozyty oprzyrządowań do nowo uruchamianych wyrobów, a także elementów wykonanych z tworzyw termoplastycznych, duroplastów czy części gumowych. Tworzywa Sztuczne PZL Mielec w swojej przestronnej ofercie posiadają usługę malowania natryskowego tworzyw sztucznych. Klienci decydujący się na współpracę z firmą mogą liczyć na kompleksową obsługę. Firma w swoich szeregach ma zatrudnioną wykwalifikowaną kadrę, która jest gwarancją wysokiego doświadczenia w zarządzaniu jakością, jak również zmniejszenia kosztów produkcji.

Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec (4)

Radosław

2021-10-06 21:15:09

Adres IP:

*.*.*.20

Współpraca z firmą przebiegła pomyślnie.

ocena

5
Jan

2021-10-05 21:23:58

Adres IP:

*.*.*.17

Od lat korzystam z usług PZL Mielec, polecam.

ocena

5
Damian

2021-09-03 20:26:56

Adres IP:

*.*.*.66

Firma godna polecenia, doskonała jakość oferowanych usług.

ocena

5
Krzysztof

2020-09-10 23:07:51

Adres IP:

*.*.*.99

Wysoka jakość obsługi, precyzyjne i dokładne wykonanie części.

ocena

5

Inne firmy

StolArts

Aleja Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
SkyRes Warszawska

Warszawska 18
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Szukasz pracy i interesuje Cię oferta pracodawcy Delos Marek Krzyzaniak? Czy może już pracowałeś w niej? Warto podzielić się swoim...

Delos Marek Krzyzaniak - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Poszukujesz zatrudnienia i interesuje Cię oferta pracodawcy Milano Osama Kamel Pizzeria? Czy może już byłeś zatrudniony w niej? Warto...

Milano Osama Kamel Pizzeria - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Poszukujesz zatrudnienia i interesuje Cię oferta pracodawcy Zabojszcz Michal Specjalistyczna Praktyka Lekarska? Czy może już byłeś...

Zabojszcz Michal Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Komentarz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Najnowsze firmy w bazie

Eric Jones

420 Lexington Ave
Kdjxfz New York

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Jack Feducci

Strada Bresciana 9
Xz hodabjn Marina Di Ginosa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Eric Jones

420 Lexington Ave
Duvyvdx New York

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jakie są prawa i obowiązki małżonków?

Jakie są prawa i obowiązki małżonków?

Szorowarka do zadań specjalnych — jakie parametry powinna posiadać?

Szorowarka do zadań specjalnych — jakie parametry powinna posiadać?

Jak dbać o piec cukierniczy?

Jak dbać o piec cukierniczy?